Obraz na stěnu

Obraz planety Země a Neptun v rámu 50x70cm a 60x90cm

Obraz na stěnu do obýváku (obývacího pokoje), ložnice, kuchyně, kanceláře, nad postel nebo vlastně kamkoliv do interiéru.

Obraz na stěnu s vyobrazením planet a měsíců naší sluneční soustavy zpříjemní váš interiér a dodá mu jedinečnou a nezaměnitelnou atmosféru. Doplňte si interiérobrazy planet, zpříjmněte si výhled na zeď a kochejte se něčím, co si jen těžko dokážete představit.

Na výběr máte ze všech planet sluneční soustavy. Či už železný Merkur, rozpálená Venuše, naše rodná planeta Země, červený Mars, gigantický Jupiter, Saturn s jeho prstencem, záhadný Uran, modrý Neptun nebo trpasličí Pluto, každý si vybere. Planetama to ale nekončí. Můžete si vybrat ještě Měsíc, Enceladus nebo nakonec velké a žhavé Slunce.

Obrazy planet je kolekce 12-ti moderních minimalistických obrazů na stěnu do obývacího pokoje (obýváku), ložnice, kuchyně, kanceláře, nad postel nebo všeobecně do interiéru domu či bytu. Obrazy planet určitě nezapadnou v žádnem interiéru.

Obraz planety Mars v rámu 50x70cm nebo 60×90

O obrazech

Čím jsou obrazy planet zajímavé? Především tím, že se jedná o autentické fotografie tak jak je pořídili vesmírné sondy nebo teleskopy během několika desetiletí.

Vybrat si můžete ze 2 velikostí. Jedna varianta je 50x70cm a druhá 60×90. Perfektní volba pro menší i větší místnost nebo prostor.

Každý obraz je detailně připraven a vytištěn ve vysokém rozlišení (300DPI) na prémiový lesklý mikroporézní papír s ISO certifikací. Toto konkrétní médium zaručuje stálost barev po mnoho let.

Vytištěné médium je překryto prúhledným lesklým sklem, které dodává obrazu ten správný lesk a šmrnc.

To vše je „zabaleno“ v černém, matném hlinikovém rámu se zkoseným profilem, který ješte víc podtrhuje už tak exkluzivní vzhled.

Vše je ručně vyrobeno a sestaveno s čistým vědomím a svědomím v České republice.

Obraz Měsíce v rámu 50x70cm a 60x90cm

Doručení

Jedná o individuální tvorbu a ruční výrobu. Vzhledem k tomuto faktu může být doba doručení delší, než bývá zvykem u jiných „e-shopů“. A jak dlouho je to je?

5-14 pracovních dnů, tak dlouho může trvat doručení obrazu či obrazů až k vám.

Obraz Slunce v rámu 50x70cm a 60x90cm

Zajímá vás něco další?

Máte dotazy? Všechny časté dotazy najdete na stránce Odpovědi. Pokud vás zajíma něco jiné, napište mi na e-mail, velmi rád odpovím na vaše dotazy.

Vladimír Laurenčík — Autor Obrazy Planet